Elföretaget att lita på

Om oss

IAB är Elektriker som löser allt inom el. Vår målsättning och ambition är att lägga grunden för framtiden genom ständig förbättring och utveckling.

Våra elektriker utför arbeten till både privatpersoner och företag i Gislaved, Gnosjö, Bredaryd, Reftele, Vaggeryd, Smålandsstenar och Värnamo.


Vi är elföretaget att lita på!



Elektriker

Vi utför elinstallationer på industrin i villan och de konventionella fastigheterna.


Solceller

Trött på din elräkning? Vi hjälper dig att beräkna och montera din anläggning.

Data - Tele

Vi hjälper er med stora som små tele och svagströmsinstallationer.


Säkerhet

Vi levererar, installerar och skräddarsyr larm och säkerhet i olika former.


Service & Underhåll

Vi servar och reparerar allt inom elteknik.

Med bra samarbete och snabb kommunikation är vi starka på marknaden.


Referenser

Kontakt


Dennis

Andersson

070 3616401

dennis@iabsmaland.se

Carina Ekonomi

carina@iabsmaland.se


Kristoffer

Davidsson

070 3616402

kristoffer@iabsmaland.se


Anders

Widell

070 3616403

anders@iabsmaland.se


Niklas

Norman

070 3616018

niklas@iabsmaland.se


Lars

Josefsson

076 3182808

lars@iabsmaland.se


Simon

Vinkås

079 3358635

simon@iabsmaland.se



Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar får du gärna kontakt oss.

Industrivägen 17
333 72 Bredaryd

Copyright © 2019 IAB Småland | Drivs av Mediahjälpen.se